Meist

Alustasime tegevust 1992. aastal ja pea kolm aastakümmet hiljem oleme endiselt ainuke kirjastus Eestis, mis on pühendunud õigusliku kvaliteetkirjanduse väljaandmisele.

Läbi aastakümnete oleme kirjastanud seaduste kommenteeritud väljaandeid, aga ka originaal- ja tõlkeõpikuid ning muid õppematerjale. Viimasel viiel aastal oleme andnud välja üle viiekümne teose: viisteist kommenteeritud väljaannet, üle kolmekümne õpiku ja muu õppematerjali, viis keelealast väljaannet ning üle paarikümne seaduse aktuaalteksti.

Juura on leitav Facebookis, kuhu oleme koondanud Youtube’i videoklipid väljaannete koostajatega, kes selgitavad kommentaaride telgitaguseid. Valminud on hulk klippe võlaõigusseaduse ja riigihangete seaduse kommentaaridest, samuti õiguskaitsevahenditest kriminaalmenetluses. Videoklippide ettevalmistust juhib Tartu Ülikooli õigusteaduskonna tudeng Priit Pruks.

Eesti ülikooli 100. aastapäeva puhuks annetasime Tartu Ülikoolile kommenteeritud väljaandeid. Üleantud 70 köitega soovisime avardada tudengite võimalusi õppe- ja teadustööks.